Hakkımızda

ARİON İLAÇ

2012 Yılından bu yana İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 3.000 metrekarelik Tesisinde faaliyetlerine devam eden Arion İlaç, kurulduğu günden bu güne, yerli ve uluslararası önemli firmalara fason üretim ve laboratuar hizmetleri vermekte, üretimini yaptığı geniş ürün gamında farklı formlar dahilinde hayvan sağlığı ürünleri ile Veteriner hekimlere ve ülkemiz hayvancılık sektörüne katkı sağlamaktadır.

2016 yılında İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde 1.500 metrekarelik yeni Tesisinde Arion İlaç Yem Katkı Üretim Tesisini faaliyete almış ve Oral Likit, Toz ve Tablet üretim hatlarına sahip olup, yerli ve uluslararası önemli firmalara fason üretim hizmeti vermektedir. Aynı yıl 4.000 paletlik Arion İlaç Temsilci Ecza Deposunun açılışı yapılmış ve sektöre hizmet vermeye başlamıştır.

2017 yılında Arion İlaç Ar-Ge Merkezi kurulumu gerçekleştirildi ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından Ar-Ge Merkezi unvanını aldı. Sadece Veteriner İlaçları üretimi yapan ilk Ar–Ge Merkezine sahip firma unvanına sahip oldu. Ülkemizdeki seçkin Üniversiteler ile beraber ortak projeler yapmakta ve bugüne kadar sektöre çok sayıda yeni ürün kazandırmıştır.

Arion hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirirken pazar payını arttırabilmek ve rekabetçi konumunu koruyabilmek için üretim süreçlerini ve yönetim uygulamalarını kurumsal bir şekilde yenilemektedir.

Arion İlaç, “sağlıklı hayvan sağlıklı gelecek” hedefinden hareketle ve üstlendiği sorumluluk bilinciyle, 2012 yılından beri hayvan sağlığı sektöründe hizmet vermektedir. Sektörde ulaştığı yer, edindiği itibar ve oluşturduğu güven, hedeflerine ulaştığının bir göstergesidir.